Дерматолошка-хипоалергена

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
SPECTRUM 26 DERM (12 kg)
SPECTRUM Derm 26 е посебно формулирана комплетна и балансирана храна за да се исполнат хранливите по..
3.150 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 2.669 ден.
-3%
REFLEX + ADULT MEDIUM&LARGE LAMB&RICE (15 kg)
Комплетна и балансирана храна со јагнешко месо и ориз за средни и големи раси на возраст од 18 месец..
2.950 ден.3.050 ден.
без ДДВ: 2.500 ден.
CIBAU SENSITIVE LAMB (12 kg)
Целосна, избалансирана храна на база на јагнешко месо, наменета за возрасни кучиња од средни и голем..
3.090 ден.
без ДДВ: 2.619 ден.
CIBAU SENSITIVE FISH (12 kg)
Целосна, избалансирана храна за возрасни кучиња од средни и големи раси. Помага во решавање на алерг..
3.090 ден.
без ДДВ: 2.619 ден.
EUKANUBA PUPPY  NATURE+GRAIN FREE ALL BREEDS SALMON  (10 kg)
Дајте му на вашето кученце одличен почеток во животот со EUKANUBA NaturePlus + Grain Free. Овој ниск..
3.800 ден.
без ДДВ: 3.220 ден.
EUKANUBA VETERINARY DIETS DERMATOSIS FORMULA (12 kg)
Комплетно избалансирана хипоалергена храна наменета за кучиња со проблематична кожа и влакно. Се ..
4.550 ден.
без ДДВ: 3.856 ден.
BOSCH SENSITIVE LAMB & RICE (ЈАГНЕШКО и ориз) (15 kg)
Sensitive Lamb - употребата на ориз како главен снабдувач на јаглени хидрати од една страна и јагнеш..
4.850 ден.
без ДДВ: 4.110 ден.
BOSCH SPECIAL LIGHT (12.5 kg)
Special LIGHT е храна за исхрана на кучиња кои имаат проблеми со уринарните органи (бубрези,мочен ме..
4.050 ден.
без ДДВ: 3.432 ден.
BOSCH ADULT SALMON & POTATO (ЛОСОС и компир) (15 kg)
Комплетна и изблансирана храна со многу свеж лосос и компир, со манани и глукани (пробиотици) за ста..
4.250 ден.
без ДДВ: 3.602 ден.
BOSCH JUNIOR LAMB & RICE (Јагнешко и Ориз) (15 kg)
Комплетна и лесно сварлива храна за млади кучиња во раст од средни и големи раси.   Карак..
4.550 ден.
без ДДВ: 3.856 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS