REFLEX HIGH ENERGY (15 kg)

REFLEX HIGH ENERGY (15 kg)

2.350 ден.2.500 ден.
Потребни наградни поени: 230
Производител: LIDER
Шифра: 115006
Наградни поени: 6
Достапност: На залиха
Количина:

Комплетна и балансирана храна на база на говедско месо наменета за возрасни кучиња од средни и големи раси со зголемена физичка активност, како и за кучиња чувани надвор на ниски временски температури.

 

Категорија: Висок премиум

 

Состав: Говедско месо (дехидрирано), пченица, пченка, животински масти, репкина пулпа, арома на црниот дроб, сол, ленено семе, квасец.

Минерали: Калциум, фосфор, натриум, јод, цинк, бакар, калиум хлорид, железо, селен.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 32%
Масла и масти 14%
Сурови влакна 3,5%
Пепел  8%

 

ПАКУВАЊЕ: 15 кг. (цена по кг. = 126 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS
LIDER REFLEX HIGH ENERGY (15 kg) Комплетна и балансирана храна на база на говедско месо наменета за возрасни кучиња од средни и големи раси со зголемена физичка активност, како и за кучиња чувани надвор на ниски временски температури.   Категорија: Висок премиум   Состав: Говедско месо (дехидрирано), пченица, пченка, животински масти, репкина пулпа, арома на црниот дроб, сол, ленено семе, квасец. Минерали: Калциум,.. Category: Product #: 115006 Regular price: 2.350 ден. 2.350 Available from: ЕКО ПОИНТ