TRENDLINE GOURMET CAT(15 kg)

TRENDLINE GOURMET CAT(15 kg)

2.250 ден.
Потребни наградни поени: 220
Производител: LIDER
Шифра: 111111
Наградни поени: 5
Достапност: На залиха
Количина:

Комплетна и балансирана храна за мачки наменета за секојдневна исхрана на возрасни мачки над една година старост.

 

Состав: Преработени животински протеини, пченица, пченка, животински масти, бонкалит, Репкина пулпа, арома на црниот дроб, сол, ленено семе, квасец, таурин.

Минерали: Калциум, фосфор, натриум, цинк, бакар, калиум хлорид, железо, селен.

Витамини: Вит. А, Вит Д, Вит. Е, Вит. Ц, Вит Б1 - Б2 - Б3 (ниацин) - Б6 - Б12 - Б7 (биотин) - Б9 (фолна киселина), Вит. К, холин, калциум пантотенат.

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 27%
Масла и масти 10%
Сурови влакна 2.5%
Пепел  8%

 

 

ПАКУВАЊЕ: 15 кг. (цена по кг. = 150 ден.)

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS
LIDER TRENDLINE GOURMET CAT(15 kg) Комплетна и балансирана храна за мачки наменета за секојдневна исхрана на возрасни мачки над една година старост.   Состав: Преработени животински протеини, пченица, пченка, животински масти, бонкалит, Репкина пулпа, арома на црниот дроб, сол, ленено семе, квасец, таурин. Минерали: Калциум, фосфор, натриум, цинк, бакар, калиум хлорид, железо, селен. Витамини: Вит. А, Вит Д, Вит. Е, Вит.. Category: Product #: 111111 Regular price: 2.250 ден. 2.250 Available from: ЕКО ПОИНТ