MY LOVE CHICKEN (100 gr)

MY LOVE CHICKEN (100 gr)

29 ден.35 ден.
Шифра на производ: 521050
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Храната треба да биде на собна температура.

Препорачливо е да се воведува постепено (барем во првите 5 дена).

Животното мора да има постојан пристап до вода за пиење.

Состав: пилешко месо (4%) и нус производи од животинско потекло, житарки, екстракти од растителни протеини, Таурин, минерали, витамини А, Д3, Е, Калциум – 3.5 гр./кг., фосфор – 2,5 гр./кг.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини  7 гр.
Масла и масти 4.5 гр.
Сурови влакна 0.3 гр.
Влага  82 гр.
Пепел 2.5 гр.
  • 76% месо во секое парче

 

ПАКУВАЊЕ: 100 гр.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
MY LOVE CHICKEN (100 gr) Храната треба да биде на собна температура. Препорачливо е да се воведува постепено (барем во првите 5 дена). Животното мора да има постојан пристап до вода за пиење. Состав: пилешко месо (4%) и нус производи од животинско потекло, житарки, екстракти од растителни протеини, Таурин, минерали, витамини А, Д3, Е, Калциум – 3.5 гр./кг., фосфор – 2,5 гр./кг.   АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ .. Category: Product #: 521050 Regular price: 29 ден. 29 Available from: ЕКО ПОИНТ