IMMUNE SYSTEM (30 tbl)

IMMUNE SYSTEM (30 tbl)

580 ден.
Потребни наградни поени: 60
Шифра на производ: 364
Наградни поени: 1
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Препаратот го поддржува правилното функционирање на имунолошкиот систем. Производот може да се користи кај млади единки во раст, адулти и постари кучиња и мачки, кај животни за време на репродукција и закрепнување, кај единки изложени на стрес.

 

Состав: рафинирано сончогледово масло, CaHMB (калциум β-хидрокси-β-метилбутират), квасец (бета-глукан), моно-, ди- и триглицериди на стеаринска киселина, суров лецитин.

Сензорни адитиви: екстракт од ехинацеа.

 

Дозирање и начин на употреба:

  • Мачки и кучиња до 15 kg телесна тежина – 1 капсула на ден.

  • Кучиња над 15 кг телесна тежина – 2 капсули на ден.

  • Дајте ја капсулата Twist Off во целост (капсулата може да се јаде) или стискајте ја содржината на капсулата во устата или на шепата.

  • На животните треба да им се обезбеди постојан пристап до свежа вода.

 

 

Пакување: 30 капсули Twist Off.

 

Производител: VET EXPERT

 

Земја на потекло: Полска

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS
IMMUNE SYSTEM (30 tbl) Препаратот го поддржува правилното функционирање на имунолошкиот систем. Производот може да се користи кај млади единки во раст, адулти и постари кучиња и мачки, кај животни за време на репродукција и закрепнување, кај единки изложени на стрес.   Состав: рафинирано сончогледово масло, CaHMB (калциум β-хидрокси-β-метилбутират), квасец (бета-глукан), моно-, ди- и триглицериди на стеаринска кис.. Category: Product #: 364 Regular price: 580 ден. 580 Available from: ЕКО ПОИНТ