BRIT SUPER PREMIUM

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BRIT CARE ADULT LARGE BREED LAMB & RICE (ЈАГНЕШКО и ориз) (12 kg)
Високо квалитетна храна на база на јагнешко месо (38%) за возрасни кучиња од големи раси (над 25 кг...
3.950 ден.
без ДДВ: 3.347 ден.
-14%
BRIT CARE ADULT SMALL BREED LAMB & Rice (ЈАГНЕШКО и ориз) (3 kg)
Комплетен високо квалитетен оброк за возрасни кучиња од мали раси (1-10 кг. телесна тежина). Хр..
1.190 ден.1.390 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
BRIT CARE DOG SHOW CHAMPION (12 kg)
Комплетна храна на база на лосос и харинга (45%) за возрасни кучиња од средни и големи раси. &nbs..
4.050 ден.
без ДДВ: 3.432 ден.
-7%
BRIT CARE DOG SHOW CHAMPION (3 kg)
Комплетна храна на база на лосос и харинга (45%) за возрасни кучиња од сите раси.   Катег..
1.250 ден.1.350 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
BRIT CARE GRAIN-FREE ADULT SALMON & Potato (ЛОСОС и компир) (12 kg)
Комплетна формула наменета за возрасни кучиња од мали и средни раси, лесно сварлива, деклариран..
4.100 ден.
без ДДВ: 3.475 ден.
-12%
BRIT CARE GRAIN-FREE ADULT SALMON & Potato (ЛОСОС и компир) (3 kg)
Комплетна формула наменета за возрасни кучиња од мали и средни раси, лесно сварлива, деклариран..
1.190 ден.1.350 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
-19%
BRIT CARE MINI GRAIN FREE (2 kg)
Комплетна храна на база на лосос и туна (45%) за возрасни кучиња од мали и мини раси (под 10 кг. тел..
1.050 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 890 ден.
-7%
BRIT CARE PUPPY LAMB & RICE (ЈАГНЕШКО и ориз) (3 kg)
Високо квалитетна, хипоалергена храна на база на јагнешко и ориз, формулирана за исхрана на кученца ..
1.300 ден.1.400 ден.
без ДДВ: 1.102 ден.
BRIT CARE SENIOR 7+ & LIGHT SALMON & POTATO (ЛОСОС и компир) (12 kg)
Комплетна храна за сениори (над 7 годишна возраст), како и за кучиња со прекумерна тежина, со лосос ..
3.950 ден.
без ДДВ: 3.347 ден.
BRIT CARE SENIOR 7+ LAMB & RICE (Јагнешко и ориз) (12 kg)
Комплетна храна на база јагнешко и ориз наменета за сениори кучиња од сите раси. Поради монопротеинс..
3.950 ден.
без ДДВ: 3.347 ден.
-15%
BRIT CARE SENSITIVE VENISON&POTATO (СРНА и компир) (3kg)
Комплетна висококвалитетна хипоалергена формула за возрасни кучиња од сите раси на база на месо од с..
1.350 ден.1.590 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
-5%
BRIT CARE WEIGHT LOSS HYPOALERGENIC RABBIT & RICE (ЗАЈАК и ориз) (12 kg)
Комплетна храна за кучиња со прекумерна тежина (Weight&fat control), кучиња склони на дебелеење ..
3.750 ден.3.950 ден.
без ДДВ: 3.178 ден.
BRIT FRESH BEEF PUPPY LARGE (12 kg)
Свежо говедско месо (свежо 40% + дехидрирано 25%), со тиква, леќата, блитва и рузмарин. Суперпремиум..
3.950 ден.
без ДДВ: 3.347 ден.
BRIT FRESH CHICKEN PUPPY (12 kg)
Свежо пилешко (свежо 40% + дехидрирано 25%) со компир, леќа, црна рибизла и магдонос. Суперпремиум ф..
3.950 ден.
без ДДВ: 3.347 ден.
-3%
BRIT FRESH DUCK (12 kg)
Свежа патка (свежо 40% + дехидрирано 30%) со просо, тиквички, спанаќ и невен. Супер премиум формула ..
3.850 ден.3.950 ден.
без ДДВ: 3.263 ден.
BRIT FRESH FISH&PUMPKIN ADULT (12 kg)
Свежа риба со тиква, леќа, цвекло и магдонос. Суперпремиум формула за кучиња од средни и големи раси..
3.950 ден.
без ДДВ: 3.347 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS