REPAIR SHAMPON

REPAIR SHAMPON

470 ден.
Шифра на производ: 2368
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Професионален регенерирачки шампон за кучиња и мачки.

 

Содржи многу благи сурфактанти и смирувачки материи и голем број на супстанции со својства за омекнување, навлажнувачки, кондиционирање и зајакнување.

 

Шампонот содржи алантоин со ефект на регенерација и пантенол, што ја забрзува регенерацијата и помага за поддршка на заздравување на лезиите.

 

Екстрактот од коњски опаш е извор на силиконски соединенија кои го зајакнуваат влакното и го спречуваат нејзиното губење.

 

Кератинот ја зајакнува структурата на влакното. Како резултат на употреба на овој шампон влакното е мазно и сјајно.

 

Производител: Vetexpert

 

Пакување: 250ml.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS
REPAIR SHAMPON Професионален регенерирачки шампон за кучиња и мачки.   Содржи многу благи сурфактанти и смирувачки материи и голем број на супстанции со својства за омекнување, навлажнувачки, кондиционирање и зајакнување.   Шампонот содржи алантоин со ефект на регенерација и пантенол, што ја забрзува регенерацијата и помага за поддршка на заздравување на лезиите.   Екстрактот од коњски опаш е и.. Category: Product #: 2368 Regular price: 470 ден. 470 Available from: ЕКО ПОИНТ