Лопатка за измет

Лопатка за измет

850 ден.
Потребни наградни поени: 85
Шифра: 000000
Наградни поени: 3
Достапност: На залиха
Количина:

Практична лопатка за собирање на измет.

 

Како функционира: Едноставна употреба, се стиска рачката се отвара лопатката, се пушта рачката се затвора лопатката. Нема потреба од наведнување.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS
Лопатка за измет Практична лопатка за собирање на измет.   Како функционира: Едноставна употреба, се стиска рачката се отвара лопатката, се пушта рачката се затвора лопатката. Нема потреба од наведнување. .. Category: Product #: 000000 Regular price: 850 ден. 850 Available from: ЕКО ПОИНТ