LOPPER DUCK KNOTS (патка 500 gr.)

LOPPER DUCK KNOTS (патка 500 gr.)

850 ден.
Потребни наградни поени: 72
Шифра на производ: 635
Наградни поени: 2
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Лесните и меките јазли се идеална награда за големи и мали кучиња.

Лесна и нежна - одлична закуска дури и за најпребирливите кучиња!

 

Состав: месо од паткиni гради 88,9%, глицерин, компир.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 30%
Масла и масти 2%
Сурови влакна 0.8%
Пепел 5%

 

Пакување: 500 гр.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS
LOPPER DUCK KNOTS (патка 500 gr.) Лесните и меките јазли се идеална награда за големи и мали кучиња. Лесна и нежна - одлична закуска дури и за најпребирливите кучиња!   Состав: месо од паткиni гради 88,9%, глицерин, компир.   АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ Сурови протеини 30% Масла и масти 2% Сурови влакна 0.8% Пепел 5%   Пакување: 500 гр. .. Category: Product #: 635 Regular price: 850 ден. 850 Available from: ЕКО ПОИНТ