СПРЕЈ ПРОТИВ ПАРАЗИТИ (300 мл)

СПРЕЈ ПРОТИВ ПАРАЗИТИ (300 мл)

1.590 ден.
Потребни наградни поени: 169
Шифра на производ: Г904
Наградни поени: 5
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Спреј против надворешни паразити и инсекти (масло од НЕЕМ) на природна база 300мл.

 

Заштитниот лосион создава заштитен слој против паразити, исто така ја смирува и прочистува кожата кога е иритирана, благодарение на неговата специјална формула со зимзелено масло од Neem и глицерин.

Синергијата на маслото од Neem и есенцијалните масла од лимон и нане создава заштитен слој на животните, софите, теписите, домашните растенија, внатрешноста на автомобилите и сите површини кои доаѓаат во контакт со производот.

Природен производ без негативни ефекти за човекот или околината.

Погоден за сите миленици (може да се користи на маче, куче, глодари, птици, коњи…).

Овој производ е со масло од дрвото Неем, не им штети на миленици, возрасни луѓе или бебиња бидеќи е целосно на природна база.

Ги штити коњите од летечки инсекти околу нив.

 

Пакување: 300 ml

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS
СПРЕЈ ПРОТИВ ПАРАЗИТИ (300 мл) Спреј против надворешни паразити и инсекти (масло од НЕЕМ) на природна база 300мл.   Заштитниот лосион создава заштитен слој против паразити, исто така ја смирува и прочистува кожата кога е иритирана, благодарение на неговата специјална формула со зимзелено масло од Neem и глицерин. Синергијата на маслото од Neem и есенцијалните масла од лимон и нане создава заштитен слој на животните, софите.. Category: Product #: Г904 Regular price: 1.590 ден. 1.590 Available from: ЕКО ПОИНТ