TRENDLINE ADULT CAT CHICKEN (15 kg)

TRENDLINE ADULT CAT CHICKEN (15 kg)

3.090 ден.
Потребни наградни поени: 310
Производител: LIDER
Шифра на производ: 115049
Наградни поени: 8
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Trendline Храна за возрасни за мачки со лосос е целосно избалансирана природна храна за мачки со пилешко и пивски квасец за поддршка на имунитетот.

 

Категорија: Висок премиум

 

Карактеристики на просизводот:

- Омега 3 и 6 и цинкот се неопходни за здрава кожа и сјајно влакно на мачката.

- Таурин помага да се негува видот на мачката.

- Витамини Ц и Е за зајакнување на имунолошкиот систем.

 

Состав: Преработени пилешки протеини, пченица, пченка, животински масти, бонкалит, пченични трици, масло од лосос, сушена шеќерна репка, арома на црн дроб, сол, ленено семе, сушен пивски квасец, сол, таурин.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 27%
Масла и масти 10%
Сурови влакна 2.5%
Пепел  8%

 

ПАКУВАЊЕ: 15 кг. (цена по кг. = 206 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
LIDER TRENDLINE ADULT CAT CHICKEN (15 kg) Trendline Храна за возрасни за мачки со лосос е целосно избалансирана природна храна за мачки со пилешко и пивски квасец за поддршка на имунитетот.   Категорија: Висок премиум   Карактеристики на просизводот: - Омега 3 и 6 и цинкот се неопходни за здрава кожа и сјајно влакно на мачката. - Таурин помага да се негува видот на мачката. - Витамини Ц и Е за зајакнување на имунолошк.. Category: Product #: 115049 Regular price: 3.090 ден. 3.090 Available from: ЕКО ПОИНТ