TRENDLINE ADULT CAT LAMB & RICE (15 kg)

TRENDLINE ADULT CAT LAMB & RICE (15 kg)

2.850 ден.2.900 ден.
Потребни наградни поени: 290
Производител: LIDER
Шифра на производ: 115003
Наградни поени: 8
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Trendline Храна за возрасни за мачки со јагнешко и ориз е целосно избалансирана природна храна за мачки со јагнешко и пивски квасец за поддршка на имунитетот.

 

Категорија: Висок премиум

 

Карактеристики на просизводот:

- Омега 3 и 6 и цинкот се неопходни за здрава кожа и сјајно влакно на мачката.

- Таурин помага да се негува видот на мачката.

- Витамини Ц и Е за зајакнување на имунолошкиот систем.

 

Состав: Преработени животински протеини, пченица, пченка, бонкалит, животински масти, сушено јагнешко месо, сушена шеќерна репка, ориз, арома на црн дроб, сол, ленено семе, сув пивски квасец, таурин.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 27%
Масла и масти 10%
Сурови влакна 2.5%
Пепел  8%

 

ПАКУВАЊЕ: 15 кг. (цена по кг. = 186 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
LIDER TRENDLINE ADULT CAT LAMB & RICE (15 kg) Trendline Храна за возрасни за мачки со јагнешко и ориз е целосно избалансирана природна храна за мачки со јагнешко и пивски квасец за поддршка на имунитетот.   Категорија: Висок премиум   Карактеристики на просизводот: - Омега 3 и 6 и цинкот се неопходни за здрава кожа и сјајно влакно на мачката. - Таурин помага да се негува видот на мачката. - Витамини Ц и Е за зајакнување н.. Category: Product #: 115003 Regular price: 2.850 ден. 2.850 Available from: ЕКО ПОИНТ