TRENDLINE ADULT CAT SALMON (15 kg)

TRENDLINE ADULT CAT SALMON (15 kg)

2.900 ден.
Потребни наградни поени: 290
Производител: LIDER
Шифра на производ: 115078
Наградни поени: 8
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Trendline Храна за возрасни за мачки со лосос е целосно избалансирана природна храна за мачки со протеини од лосос и пивски квасец за поддршка на имунитетот.

 

Категорија: Висок премиум

 

Карактеристики на просизводот:

- Омега 3 и 6 и цинкот се неопходни за здрава кожа и сјајно влакно на мачката.

- Таурин помага да се негува видот на мачката.

- Витамини Ц и Е за зајакнување на имунолошкиот систем.

 

Состав: Преработени животински протеини, пченица, пченка, животински масти, бонкалит, пченични трици, оброк од лосос, масло од лосос, сушена шеќерна репка, арома на црн дроб, арома на риба, сол, ленено семе, сушен пивски квасец, сол, таурин

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 27%
Масла и масти 10%
Сурови влакна 2.5%
Пепел  8%

 

ПАКУВАЊЕ: 15 кг. (цена по кг. = 186 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2022. UKION SHOPS
LIDER TRENDLINE ADULT CAT SALMON (15 kg) Trendline Храна за возрасни за мачки со лосос е целосно избалансирана природна храна за мачки со протеини од лосос и пивски квасец за поддршка на имунитетот.   Категорија: Висок премиум   Карактеристики на просизводот: - Омега 3 и 6 и цинкот се неопходни за здрава кожа и сјајно влакно на мачката. - Таурин помага да се негува видот на мачката. - Витамини Ц и Е за зајакнување на.. Category: Product #: 115078 Regular price: 2.900 ден. 2.900 Available from: ЕКО ПОИНТ