VINCENT LIFE  ADULT (15 kg)

VINCENT LIFE ADULT (15 kg)

2.190 ден.2.350 ден.
Потребни наградни поени: 230
Производител: VINCENT
Шифра на производ: 8106
Наградни поени: 4
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Vincent Life Adult со говедско и ориз е комплетна и избалансирана храна за возрасни кучиња од средни и големи раси кои вршат умерена физичка активност. Високиот квалитет на говедските протеини и присуството на ориз придонесуваат за намалување на ризиците од алергии или нетолеранции. Растителните влакна обезбедуваат оптимално варење.

 

Категорија: Премиум

 

Состав: дехидрирано месо (говедско месо 4%), житарки (ориз 4%), деривати од растително потекло, животинска маст, витамини, минерали, пивски квасец.

 

Нутритивни адитиви: Витамин А, Д3, Е, Б1, Б2, Ниацинамид, Калциум-Д-пантотенат, Б6, Фолна киселина, Б12, Биотин, К3, Холин хлорид, Железо, Јод, Бакар, Манган, Цинк, Селен, Лизин. Адитиви: антиоксиданси, конзерванси, ароми.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ
Сурови протеини 24%
Масла и масти 10%
Сурови влакна 3%
Пепел 9%

 

ПАКУВАЊЕ: 15 кг. (цена по кг. = 143 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS
VINCENT VINCENT LIFE ADULT (15 kg) Vincent Life Adult со говедско и ориз е комплетна и избалансирана храна за возрасни кучиња од средни и големи раси кои вршат умерена физичка активност. Високиот квалитет на говедските протеини и присуството на ориз придонесуваат за намалување на ризиците од алергии или нетолеранции. Растителните влакна обезбедуваат оптимално варење.   Категорија: Премиум   Состав: дехидрирано месо (гов.. Category: Product #: 8106 Regular price: 2.190 ден. 2.190 Available from: ЕКО ПОИНТ