WRAPPER XXXL CHICKEN (Пилешко 500 gr.)

WRAPPER XXXL CHICKEN (Пилешко 500 gr.)

690 ден.
Потребни наградни поени: 69
Шифра на производ: 680
Наградни поени: 2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Задоволство за кучиња кои сакаат предизвици со ароматично месо од пилешки гради ефикасно ќе ги совлада кучињата!

Соодветната цврстина на закуската е гаранција за вкусна забава!

 

Состав: говедска кожа 48,5%, пилешки гради 48%, глицерин.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 50%
Масла и масти 2%
Сурови влакна 4%
Пепел 0.2%

 

Пакување: 500 гр.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
WRAPPER XXXL CHICKEN (Пилешко 500 gr.) Задоволство за кучиња кои сакаат предизвици со ароматично месо од пилешки гради ефикасно ќе ги совлада кучињата! Соодветната цврстина на закуската е гаранција за вкусна забава!   Состав: говедска кожа 48,5%, пилешки гради 48%, глицерин.   АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ Сурови протеини 50% Масла и масти 2% Сурови влакна 4% Пепел 0.. Category: Product #: 680 Regular price: 690 ден. 690 Available from: ЕКО ПОИНТ