BOSCH BREEDER LINE PUPPY LAMB & RICE (Јагнешко и Ориз) (20 kg )

BOSCH BREEDER LINE PUPPY LAMB & RICE (Јагнешко и Ориз) (20 kg )

3.250 MKD
без ДДВ: 2.754 MKD Потребни наградни поени: 330
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 5073
Наградни поени: 10
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Puppy Lamb and Rice - е комплетна храна за млади кучиња од сите раси. Погодна за секојдневно хранење и ги обезбедува сите важни хранливи материи, витамини и минерали.

Состав: Пилешко месо 21%, ориз 20%, протеини од јагнешко месо 5%, јачмен, пченка, грашок, квасец, рибино масло, натриум хлорид и калциум хлорид.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 25%
Масла и масти 13%
Сурови влакна 1.5%
Калциум 1.2%
Пепел 5.8%


 

ПАКУВАЊЕ: 20 кг. (цена по кг = 165 ден)

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2020. UKION SHOPS