BOSCH BREEDER LINE PUPPY LAMB & RICE (Јагнешко и Ориз) (20 kg )

BOSCH BREEDER LINE PUPPY LAMB & RICE (Јагнешко и Ориз) (20 kg )

4.100 ден.4.390 ден.
Потребни наградни поени: 440
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 5073
Наградни поени: 3
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Puppy Lamb and Rice е комплетна храна за млади кучиња од сите раси. Погодна за секојдневно хранење и ги обезбедува сите важни хранливи материи, витамини и минерали за кучиња во фаза на раст.

 

Состав: Пилешко месо 21%, ориз 20%, протеини од јагнешко месо 5%, јачмен, пченка, грашок, квасец, рибино масло, натриум хлорид и калциум хлорид.

 

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 25%
Масла и масти 13%
Сурови влакна 1.5%
Калциум 1.2%
Пепел 5.8%

 

ПАКУВАЊЕ: 20 кг. (цена по кг. = 220 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2024. UKION SHOPS
BOSCH BOSCH BREEDER LINE PUPPY LAMB & RICE (Јагнешко и Ориз) (20 kg ) Puppy Lamb and Rice е комплетна храна за млади кучиња од сите раси. Погодна за секојдневно хранење и ги обезбедува сите важни хранливи материи, витамини и минерали за кучиња во фаза на раст.   Состав: Пилешко месо 21%, ориз 20%, протеини од јагнешко месо 5%, јачмен, пченка, грашок, квасец, рибино масло, натриум хлорид и калциум хлорид.     АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ Суро.. Category: Product #: 5073 Regular price: 4.100 ден. 4.100 Available from: ЕКО ПОИНТ