Раст и развој

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-18%
NUTRI PLUS GEL
NUTRI-PLUS GEL е додаток во исхраната за кучиња и мачки, кој вклучува есенцијални витамини, минерали..
900 ден.1.100 ден.
без ДДВ: 763 ден.
KALCIUM JUNIOR (80 tbl)
Профилактично делување против рахитис и остеомалација кај кучиња и мачки.   Содржина по т..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
 CALCI-DÉLICE (30 tbl)
CALCI-DÉLICE овозможува избалансирано снабдување со калциум и фосфор, а кучињата и мачките го обожув..
840 ден.
без ДДВ: 712 ден.
CALCIUM 40
Препаратот е чист додаток на калциум со 40% застапеност за здрав раст и развој на младите и оптимизи..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
-8%
CAT-FORTAN (90 gr)
Витамински концентрат за мачки со висока содржина на есенцијални аминокиселини, витамини, минерали, ..
690 ден.750 ден.
без ДДВ: 585 ден.
KALCEVIT (100 tbl)
МИНЕРАЛНО ВИТАМИНСКИ ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА ЗА КУЧИЊА (за млади кучиња, гравидни кучки и кучки кои ..
490 ден.
без ДДВ: 467 ден.
KALCIMULTIVIT
Состав: Калциум 540 мг, фосфор 340 мг, Витамин D3 150 IU, витамин А 3000UI, Витамин Е 3 мг.  ..
390 ден.
без ДДВ: 371 ден.
-11%
KALCIVET (100 tbl)
ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА КУЧИЊАТА И МАЧКИТЕ   Основен состав: Ca-калц..
590 ден.660 ден.
без ДДВ: 500 ден.
CAFORTAN – КАФОРТАН
Биолошки концентриран минерално - витамински и аминокиселински додаток кој содржи: 13 Витамини, 4 Ми..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS