BOSCH SPORT ENERGY (20 kg)

BOSCH SPORT ENERGY (20 kg)

3.950 ден.
Потребни наградни поени: 390
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 5034
Наградни поени: 8
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

SPORT ENERGY EXTRA - е комплетна храна за возрасни кучиња со зголемена активност, погодна за секојдневно хранење и ги обезбедува сите важни хранливи материи, витамини и минерали. Погодна е за кучиња чувани надвор во зимски услови при ниски температури, како и работни кучиња, ловни итн.

 

Состав: Месно брашно со протеини од живина, риба, масти од животинско потекло, јачмен, пченка, ориз, грашок, квасец, школки, натриум хлорид и калциум хлорид.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ
Сурови протеини 25%
Масла и масти 16%
Сурови влакна 2%
Калциум 1.3%
Пепел 6.3%

 

ПАКУВАЊЕ: 20 кг. (цена по кг.= 197 ден.)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
BOSCH BOSCH SPORT ENERGY (20 kg) SPORT ENERGY EXTRA - е комплетна храна за возрасни кучиња со зголемена активност, погодна за секојдневно хранење и ги обезбедува сите важни хранливи материи, витамини и минерали. Погодна е за кучиња чувани надвор во зимски услови при ниски температури, како и работни кучиња, ловни итн.   Состав: Месно брашно со протеини од живина, риба, масти од животинско потекло, јачмен, пченка, ориз, граш.. Category: Product #: 5034 Regular price: 3.950 ден. 3.950 Available from: ЕКО ПОИНТ