SUPER ABSORBENT (5 kg)

SUPER ABSORBENT (5 kg)

290 ден.
Шифра: 210228
Достапност: На залиха
Количина:

CAT LEADER® 2XODOUR ATTACK има иновативна формула за двојно дејство што ефикасно се бори против мирисите на фекалиите од мачките, оставајќи само свежа и чиста арома.

 

Карактеризиран со врвна апсорпција на течност и мирис, дизајниран да понуди врвна хигиена и најголема удобност на вашата мачка.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS
SUPER ABSORBENT (5 kg) CAT LEADER® 2XODOUR ATTACK има иновативна формула за двојно дејство што ефикасно се бори против мирисите на фекалиите од мачките, оставајќи само свежа и чиста арома.   Карактеризиран со врвна апсорпција на течност и мирис, дизајниран да понуди врвна хигиена и најголема удобност на вашата мачка. .. Category: Product #: 210228 Regular price: 290 ден. 290 Available from: ЕКО ПОИНТ