ULTRA COMPACT (5 kg)

ULTRA COMPACT (5 kg)

290 ден.
Потребни наградни поени: 29
Шифра: 210206
Наградни поени: 1
Достапност: На залиха
Количина:

CAT LEADER® Clumping ultra compact е супер апсорбирачки и брзо формира силни грутки кои лесно се отстрануваат, оставајќи го остатокот од песокот свеж и чист многу подолго. Кристалите се од високо квалитетен силика гел. Лесен за одржување.

 

ПАКУВАЊЕ: 5 kg

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS
ULTRA COMPACT (5 kg) CAT LEADER® Clumping ultra compact е супер апсорбирачки и брзо формира силни грутки кои лесно се отстрануваат, оставајќи го остатокот од песокот свеж и чист многу подолго. Кристалите се од високо квалитетен силика гел. Лесен за одржување.   ПАКУВАЊЕ: 5 kg .. Category: Product #: 210206 Regular price: 290 ден. 290 Available from: ЕКО ПОИНТ