CIBAU SENSITIVE FISH MINI (2.5 kg)

CIBAU SENSITIVE FISH MINI (2.5 kg)

1.090 ден.1.200 ден.
Потребни наградни поени: 110
Производител: FARMINA
Шифра на производ: 931
Наградни поени: 3
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комплетна и избалансирана храна за возрасни кучиња од мали раси. Помага во решавање на алергии и воспалителни проблеми на кожата.

Лесно сварлива и хипоалергена храна.

 

Категорија: Висок премиум

 

Состав: Дехидрирана риба (28%), рибино масло (8%), ориз (55%), пулпа од сушено цвекло (5%), растително масло (2%), моно-дикалциум фосфат, натриум хлорид, калциум карбонат, калиум хлорид, сушени пивски квасец (0,3%).

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 24%
Масла и масти 12%
Сурови влакна 2%
Пепел 6.5%
Калциум 1.2%
Фосфор 0.9%

 

Пакување: 2.5 кг. (цена по кг. = 436 ден)

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
FARMINA CIBAU SENSITIVE FISH MINI (2.5 kg) Комплетна и избалансирана храна за возрасни кучиња од мали раси. Помага во решавање на алергии и воспалителни проблеми на кожата. Лесно сварлива и хипоалергена храна.   Категорија: Висок премиум   Состав: Дехидрирана риба (28%), рибино масло (8%), ориз (55%), пулпа од сушено цвекло (5%), растително масло (2%), моно-дикалциум фосфат, натриум хлорид, калциум карбонат, калиум хлорид, с.. Category: Product #: 931 Regular price: 1.090 ден. 1.090 Available from: ЕКО ПОИНТ