ND QUINOA SKIN & COAT (7 kg)

ND QUINOA SKIN & COAT (7 kg)

4.890 ден.
Потребни наградни поени: 4480
Производител: FARMINA
Шифра на производ: 903
Наградни поени: 15
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ND Quinoa SKIN COAT - Рецепт со месо од елен, киноа, кокос и куркума за возрасни кучиња од сите раси.

Без конзерванси и житарици (grain free)

 

Категорија: Ултра супер премиум

 

Состав: месо од елен, дехидрирано месо од елен, грашок, масло од харинга, семе од киноа, ленено семе, сушен кокос, куркума, инулин, фруктоолигосахарид, екстракт од квасец, лушпа од семе од псилиум, калиум хлорид, сол, сув квасец, глукозамин хидрохлорид, хондроитин сулфат, додаток на витамин А, Д3, Е, аскорбинска киселина, ниацин, калциум пантотенат, рибофлавин, пиридоксин хидрохлорид, тиамин мононитрат, биотин, фолна киселина, додаток на витамин Б12, холин хлорид, бета-каротен, цинк, манган, железен глицин, бакар, селен, таурин, Л-карнитин, концентрат на гел од алое вера, екстракт од зелен чај, екстракт од рузмарин.

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 23%
Масла и масти 12%
Сурови влакна 2.8%
Пепел 7.9%
Калциум 1.1%
Фосфор 0.9%
Омега 3 2.2%
Омега 6 0.4%
Глукозамин 1200 mg
Хондроитин 900 mg

 

92% содржина на животински протеини во вкупните протеини

 

ПАКУВАЊЕ: 7 кг. (цена по кг. = 698 ден.)

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
FARMINA ND QUINOA SKIN & COAT (7 kg) ND Quinoa SKIN COAT - Рецепт со месо од елен, киноа, кокос и куркума за возрасни кучиња од сите раси. Без конзерванси и житарици (grain free)   Категорија: Ултра супер премиум   Состав: месо од елен, дехидрирано месо од елен, грашок, масло од харинга, семе од киноа, ленено семе, сушен кокос, куркума, инулин, фруктоолигосахарид, екстракт од квасец, лушпа од семе од псилиум, калиум хл.. Category: Product #: 903 Regular price: 4.890 ден. 4.890 Available from: ЕКО ПОИНТ