CIBAU SENSITIVE LAMB MINI (2.5 kg)

CIBAU SENSITIVE LAMB MINI (2.5 kg)

1.050 ден.1.200 ден.
Потребни наградни поени: 110
Производител: FARMINA
Шифра на производ: 932
Наградни поени: 3
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комплетна, избалансирана храна за возрасни кучиња од мали раси. Посакувана храна е за оние кои имаат проблеми со варењето на храната и склони кон алергии.

Лесно сварлива и хипоалергена храна.

 

Категорија: Висок премиум

 

Состав: Дехидрирано јагнешко месо (28%), ориз (28%), пченка (23%), пилешка маст (5%), дехидрирана риба, пулпа од сушено цвекло (4%), дехидрирани цели јајца (4%), рибино масло (2 %), растително масло (1%), натриум хлорид, сушен пивски квасец (0,3%).

 

АНАЛИТИЧКИ СОСТАВ

Сурови протеини 23%
Масла и масти 10%
Сурови влакна 2%
Пепел 7%
Калциум 1.2%
Фосфор 0.9%

 

Пакување: 2.5 кг. (цена по кг. = 436 ден)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2023. UKION SHOPS
FARMINA CIBAU SENSITIVE LAMB MINI (2.5 kg) Комплетна, избалансирана храна за возрасни кучиња од мали раси. Посакувана храна е за оние кои имаат проблеми со варењето на храната и склони кон алергии. Лесно сварлива и хипоалергена храна.   Категорија: Висок премиум   Состав: Дехидрирано јагнешко месо (28%), ориз (28%), пченка (23%), пилешка маст (5%), дехидрирана риба, пулпа од сушено цвекло (4%), дехидрирани цели јајца (4%), р.. Category: Product #: 932 Regular price: 1.050 ден. 1.050 Available from: ЕКО ПОИНТ