Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-9%
ADVANCE MAXI ADULT (14 kg)
Комплетна формула, наменета за возрасни кучиња (от 2 до 7 години) големи раси (над 30 кг како возрас..
3.530 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.992 ден.
-14%
ADVANCE MAXI PAPPY (3/12 kg)
Високо квалитетна храна за големи раси на кучиња на возраст од 2 до 12 месеца, за гравидни и кучики ..
3.390 ден.3.930 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
-9%
ADVANCE MEDIUM ADULT (3/14 kg)
Комплетна формула за возрасни кучиња (од 1 до 7 години) наменета за средни раси на кучиња (10 до 30 ..
3.530 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.992 ден.
-13%
ADVANCE MEDIUM PUPPY (3/12 kg)
Високо квалитетна храна за средни раси на кучиња на возраст од 2 до 15 месеци, за гравидни  и к..
3.390 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
-8%
ADVANCE SENSITIVE LAMB&RICE (12 kg)
Висококвалитетна храна специјално формулирана за возрасни кучиња од средни и големи раси со чувствит..
3.580 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 3.034 ден.
-8%
ADVANCE SENSITIVE SALMON (12 kg)
Висококвалитетна храна специјално формулирана за возрасни од средни и големи раси кучиња со чувствит..
3.580 ден.3.890 ден.
без ДДВ: 3.034 ден.
-17%
ALTHEA ADULT MINI (2 kg)
Храна наменета за возрасни кучиња од мини и средни раси за секојдневна исхрана составена од три видо..
490 ден.590 ден.
без ДДВ: 415 ден.
-13%
ALTHEA PUPPY MINI (2 kg)
Целосна избалансирана храна наменета за раст и развој на pappy и junior кученца од мини и средни рас..
480 ден.550 ден.
без ДДВ: 407 ден.
-11%
ALTHEA PUPPY&JUNIOR (14 kg)
Althea Puppy & Junior е целосна храна формулирана за кученца од средни и големи раси.   ..
2.300 ден.2.590 ден.
без ДДВ: 1.949 ден.
-17%
ALTHEA SENIOR MINI (2 kg)
Алтеа сениор мини е целосна сува храна формулирана за кучиња сениори од мини раси над 8 години старо..
490 ден.590 ден.
без ДДВ: 415 ден.
-12%
BREKKIES CHICKEN (20 kg)
Комплетна храна за кучиња во комбинација од пилешко месо и зеленчук. Во храната се вклучени корисни ..
3.300 ден.3.750 ден.
без ДДВ: 2.797 ден.
-16%
BREKKIES JUNIOR (20 kg)
Комплетна храна за млади кучиња од 1 до 12 месеци старост, наменета за средни и големи раси на кучен..
3.550 ден.4.250 ден.
без ДДВ: 3.008 ден.
-15%
BREKKIES MIX LAMB (20 kg)
Комплетна храна за кучиња со јагнешко месо, ориз и зеленчук, наменета за возрасни кучиња од средни и..
3.200 ден.3.750 ден.
без ДДВ: 2.712 ден.
-6%
BRIT ADULT LAMB&RICE (15 kg)
Комплетна формула на база на јагнешко месо, без пченица, наменета за возрасни кучиња на сите раси, п..
3.290 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
-5%
BRIT CARE ADULT LARGE BREED LAMB & RICE (ЈАГНЕШКО и ориз) (12 kg)
Високо квалитетна храна на база на јагнешко месо (38%) за возрасни кучиња од големи раси (над 25 кг...
3.590 ден.3.790 ден.
без ДДВ: 3.042 ден.
-3%
BRIT CARE GRAIN-FREE ADULT SALMON & Potato (ЛОСОС и компир) (12 kg)
Комплетна формула наменета за возрасни кучиња од сите раси, дефинирана и како хипоалергена храна, по..
3.690 ден.3.790 ден.
без ДДВ: 3.127 ден.
-9%
BRIT PREMIUM ADULT L (15 kg)
Целосна формула на база на пилешко месо наменета за возрасни кучиња од големи раси (25-45 кг. телесн..
2.990 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
-9%
BRIT PREMIUM ADULT M (15 kg)
Целосна формула на база на пилешко месо (45%) наменета за возрасни кучиња од средни раси (10-25 кг. ..
2.990 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
-9%
BRIT PREMIUM ADULT XL (15 kg)
Целосна формула на база на пилешко месо наменета за возрасни кучиња од гигантски раси (45-90 кг теле..
2.990 ден.3.300 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
-13%
BRIT PREMIUM LIGHT (15 kg)
Комплетна формула со мисиркино месо и овес за исхрана на кучиња со прекумерна тежина од сите раси, к..
2.590 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
-8%
CAT-FORTAN (90 gr)
Витамински концентрат за мачки со висока содржина на есенцијални аминокиселини, витамини, минерали, ..
690 ден.750 ден.
без ДДВ: 585 ден.
-10%
CIBAU ADULT MAXI (12 kg)
Целосна, избалансирана храна наменета за возрасни кучиња од големи раси со нормална физичка активнос..
2.690 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
-4%
CIBAU ADULT MEDIUM (12 kg)
Целосна, избалансирана храна за возрасни кучиња од средни раси. Состав: Дехидрирано пилешко ..
2.670 ден.2.790 ден.
без ДДВ: 2.263 ден.
-6%
CIBAU ADULT MINI (7 kg)
Целосна, избалансирана храна за возрасни кучиња од мали раси. Состав: Дехидрирано пилешко ме..
1.980 ден.2.100 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
-10%
CIBAU PUPPY MAXI (12 kg)
Целосна, избалансирана храна за кученца од големи и гигантски раси, гравидни кучки и кучки во лактац..
2.680 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.271 ден.
-10%
CIBAU PUPPY MEDIUM (12 kg)
Целосна избалансирана храна за кученца од средни раси (10 - 25 кг возрасна тежина), гравидни кучки и..
2.680 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.271 ден.
-10%
CIBAU SENSITIVE FISH (12 kg)
Целосна, избалансирана храна за возрасни кучиња од средни и големи раси. Помага во решавање на алерг..
2.680 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.271 ден.
-10%
CIBAU SENSITIVE LAMB (12 kg)
Целосна, избалансирана храна на база на јагнешко месо, наменета за возрасни кучиња од средни и голем..
2.680 ден.2.990 ден.
без ДДВ: 2.271 ден.
-10%
DERMAVET
ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА КУЧИЊАТА И МАЧКИТЕ Состав: протеини 17,9%, маст..
690 ден.770 ден.
без ДДВ: 585 ден.
-11%
KALCIVET (100 tbl)
ВИТАМИНСКО МИНЕРАЛЕН ДОДАТОК ВО ИСХРАНАТА НА КУЧИЊАТА И МАЧКИТЕ   Основен состав: Ca-калц..
590 ден.660 ден.
без ДДВ: 500 ден.
-11%
MULTIVET
МУЛТИВЕТ - е додаток во исхраната за сите категории на кучиња и мачки. Оптималниот однос на 13 ..
590 ден.660 ден.
без ДДВ: 500 ден.
-18%
NUTRI PLUS GEL
NUTRI-PLUS GEL е додаток во исхраната за кучиња и мачки, кој вклучува есенцијални витамини, минерали..
900 ден.1.100 ден.
без ДДВ: 763 ден.

  • 071 985 259 / 070 330 907
  • hranazamilenici@gmail.com

hranazamilenici.mk © 2021. UKION SHOPS